KERAMIKAS DARBNĪCA

Keramikas darbnīcā strādājam ar rokām un pie māla virpas. Veidojam traukus, dekoratīvus priekšmetus, dāvanas un piedāvājam keramikas nodarbības pieaugušajiem vai bērniem.

  • Materiāli: māls (brūnais, baltais, melnais).
  • Tehnikas: strādājam ar rokām (lipināšana) vai uz podnieku virpām.
  • Nodarbību ilgums: 1 līdz 3 stundas (precīzāk norādīts pie katra nodarbību veida).

MĀLA DARBNĪCA PIEDĀVĀ

Keramikas nodarbības

Pieredze, liecina, ka visbiežāk piedāvājumu izmanto ģimenes ar bērniem, taču viss mainās. Aizvien biežāk arī pieaugušie paši izvēlas iepriecināt viens otru radošās nodarbībās – divatā, individuāli vai grupā, piemēram, komandas saliedēšanas pasākumā kopā ar kolēģiem, atzīmējot jubileju vai vecmeitu ballītē.

Jūs varat līdzdarboties keramikas darbnīcas norisēs vairākos formātos:

Keramikas studijā vienlaikus varam uzņemt grupas līdz desmit pieaugušajiem. Skolēnu grupām skaits var būt būtiski lielāks.

Ko mēs kopā veidosim?

Māls ir pateicīgs materiāls un ikviens, neatkarīgi no prasmēm vai talantiem jau pirmajā reizē varēs izveidot saimniecībā noderīgas lietas (krūze, šķīvis, bļodiņa u.tml.), mūzikas instrumentu (svilpaunieku) vai jaukus un smieklīgus nieciņus (dzīvnieki, cilvēki, sniegavīrs, svečturīti u.c.).

Ko veidot, izdomāsim uz vietas. Parasti vienas nodarbības laikā katrs var paspēt izveidot arī vairākus priekšmetus.

Jaunizveidotie mākslas darbi pēc izveidošanas paliks darbnīcā. Te tie tiks izžāvēti un apdedzināti ceplī (3 – 4 nedēļu laikā). Pēc apdedzināšanas varēsiet tos saņemt uz vietas keramikas studijā vai nosūtīsim jums tos uz tuvāko pakomātu (var tikt piemērota papildus maksa).

Komandas saliedēšanas pasākumi un izbraukuma nodarbības

Komandas spēks virza uzņēmuma attīstību. Mūsu piedāvājumā ir komandas saliedēšanas pasākumi keramikas gaisotnē. Nekas tā nesatuvina kā kopīgs darbs un piedzīvojumi. Darbošanās ar mālu apvieno abus šos aspektus un ir noderīga komandas saliedēšanas aktivitāte.

Pasākuma laikā sasmērēsim rokas, kopīgi veidosiet, smiesieties un stiprināsiet neformālās saites. Strādājot pie sava darbiņa, varēsiet vērot viens otra veikumu, rakstura iezīmes un uzvedību ārpus ierastās vides.

Varam organizēt keramikas nodarbības Jūsu telpās:

  • darba kolektīva vai draugu lokā,
  • svētkos (dzimšanas dienas, vecmeitu ballītes, punču ballīte, vārda dienās),
  • citos formātos.

Keramikas darbnīca LILA

Mūsu darbnīca piedāvā dažādas radošās aktivitātes, taču, galvenokārt, esam pazīstami kā keramikas studija “Lila”.

Ja esat Cēsīs, izmantojat iespēju un apciemojiet mūs klātienē. Atrodamies pilsētas centrā, pretī Swedbank ēkai.

Pieteikties keramikas nodarbībām, meistarklasēm un radošajām darbnīcām varat, rakstot uz zane@lila.lv vai pa tālr. +371 20268007. Dalība tikai ar iepriekšēju rezervāciju.

Plašāk par mūsu filozofiju varat uzzināt šeit.